Kontakta oss

Vi finns i Göteborg

På grund av rekommendationer och restriktioner under coronapandemin är kontoret för det mesta obemannat men vi nås på mejl eller telefon. När vi återgår till mer normala tider finns vi på Fotögatan 2 och då är besökare åter välkomna!

Besöksadress: Fotögatan 2, 414 74 Göteborg
Växel: 031-712 17 50
E-post: info@sjofartstidningen.se

Marknad:

Växel: 031-712 17 50
E-post: marknad@sjofartstidningen.se

Micke Färlin, annonsförsäljning
Tel: 073-274 87 44
E-post: micke@sjofartstidningen.se 

Per Barkman, vd och ansvarig utgivare
Tel: 070-342 66 57
E-post: per@sjofartstidningen.se

Helle Fernsand, administration, prenumeration
Tel: 031-712 17 51
E-post: helle@sjofartstidningen.se

Redaktion:

Växel: 031-712 17 50
E-post: red@sjofartstidningen.se

Pär-Henrik Sjöström, chefredaktör
Tel: 031-797 62 54
E-post: par-henrik@sjofartstidningen.se 

Anna Janson, redaktionschef
Tel: 031-745 81 12
E-post: anna@sjofartstidningen.se

Magnus Sandelin, reporter
Tel: 031-712 17 52
E-post: magnus@sjofartstidningen.se

Christopher Kullenberg Rothvall, reporter
Tel: 031-712 17 53
E-post: christopher@sjofartstidningen.se